Weź udział w DOFE – niech o Twoim projekcie dowie się cała Europa

Zapraszamy do udziału w VII już edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się 8–10 maja 2020 r. Jest to akcja skupiająca beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

Jeżeli i Ty otrzymałeś środki unijne na realizację swojego projektu – przyłącz się do wspólnego świętowania Dni Otwartych. Możesz zgłosić udział i udostępnić ze zniżką lub za darmo Twoją codzienną ofertę lub zorganizować dodatkowe wydarzenia. Dla uczestników zobaczenie miejsc często niedostępnych na co dzień czy skorzystanie z rabatu to wyjątkowa atrakcja.

Wszystkie wydarzenia zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu, dodatkowo do udziału w akcji zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach, spoty w środkach komunikacji miejskiej, citilighty na wiatach przystankowych oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Po DOFE 2020 zostanie także przygotowany album książkowy, a uzupełnieniem publikacji będą filmy promocyjne pokazujące każdy z opisanych projektów.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, to wiedz, że ubiegłoroczna edycja DOFE to ponad 840 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 156 tysięcy uczestników.

Dołącz do Dni Otwartych – zgłoś udział w akcji

Zapromuj swój projekt i wypełnij formularz na stronie https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas

Czekamy do 31 marca 2020 roku.

 

W przypadku pytań i wątpliwości, skontaktuj się z nami: tel. 89 512 54 88, e-mail: rpowim@warmia.mazury.pl

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję