Seminarium - "HONGKONG jako brama do rynku chińskiego”

Hong Kong Trade Development Council, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów przy Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie oraz Enterprise Europe Network przy WMARR S.A. w Olsztynie serdecznie zapraszają na seminarium „HONGKONG jako brama do rynku chińskiego”.

* Mimo swej niedużej powierzchni oraz zaledwie kilkumilionowej populacji Hongkong jest 7 największą gospodarką handlową świata.

* Ponad 90 procent PKB Hongkongu pochodzi z sektora usług, co sprawia iż jest on najbardziej zorientowaną na usługi gospodarką na świecie, a także jednym z największych eksporterów zegarków, gier i zabawek, telefonów komórkowych oraz elektroniki.

* Hongkong to również brama na rynki azjatyckie dla eksporterów. Ponad 90% importowanej do Hongkongu żywności przeznaczone jest do ponownego eksportu.

Podczas seminarium dowiedzą się Państwo, jakie znaczenie ma Hongkong w sprzedaży transgranicznej i dlaczego firmy z całego świata otwierają tu swoje przedstawicielstwa a także co, jak i dlaczego warto eksportować do Chin. Na koniec swoimi doświadczeniami podzielą się przedsiębiorcy, którzy pierwsze kroki na rynku chińskim mają już za sobą. Firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie własnoręcznie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Pobierz formularz zgłoszeniowy TUTAJ...

 
Zapraszamy

26 września 2019 r.
w godzinach: 10:00 – 14:00
w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie
przy ul. Jagiellońskiej 91A

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję