Zaproszenie do udziału w konsultacjach

Regionalny Punkt Kontaktowy (RPK) Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska w Olsztynie zaprasza instytucje zainteresowane aplikowaniem w (trwającym do 28 czerwca) naborze wniosków na indywidualne konsultacje koncepcji projektowych.

Spotkania odbędą się 14 i 15 czerwca 2018 r. w siedzibie Biura Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ełku, ul. Kajki 10. Czas przewidziany na konsultacje (na 1 wniosek) to maksymalnie 20 minut.
Konsultacje mają na celu wsparcie potencjalnych beneficjentów podczas opracowywania wniosku aplikacyjnego, nie jest ich celem natomiast przedstawienie ogólnych informacji o naborze, czy Programie. Rejestracja na konsultacje jest obowiązkowa - konsultowani będą tylko zarejestrowani uczestnicy.

Zasady rejestracji:
1. Wskazanie preferowanej godziny. Należy pamiętać, że jest to tylko propozycja, jako że ten termin może być już zarezerwowany przez innego beneficjenta. Pracownicy skontaktują się z Państwem w sprawie potwierdzenia terminu po zakończeniu rejestracji.
2. Wskazanie osoby do kontaktu (imię i nazwisko), instytucja, dane kontaktowe (telefon i e-mail).
3. Krótki opis zagadnień, które będą przedmiotem konsultacji.

Zainteresowane osoby proszone są o odesłanie jednego wypełnionego formularza w terminie do 6 czerwca na adres e-mail: r.bartnikowski@warmia.mazury.pl i/lub karolina.nowak@warmia.mazury.pl

Harmonogram konsultacji:
14 czerwca – Ełk, Biuro Regionalne Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ełku, ul. Kajki 10, godzina 12:20-16:00
15 czerwca – Ełk, Biuro Regionalne Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Ełku, ul. Kajki 10, godzina 10:00-14:10

Jednocześnie informujemy, że priorytetowo traktujemy rejestrację na 14 czerwca, natomiast rejestracja na 15 czerwca zostanie otwarta po wyczerpaniu miejsc w dniu poprzedzającym. W przypadku zgłoszeń na 15.06. prosimy każdorazowo telefonicznie konsultować z pracownikami RPK możliwość terminu konsultacji.

Pobierz:
- Formularz zgłoszeniowy: 14 czerwca
- Formularz zgłoszeniowy: 15 czerwca

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję