Zobacz raport: Założenia w zakresie polityki inwestycyjnej województwa warmińsko-mazurskiego ze szczególnym uwzględnieniem promocji gospodarczej regionu

 

Warmia i Mazury to atrakcyjne strefy przedsiębiorczości. Na przedsiębiorców czekają tereny inwestycyjne – w atrakcyjnych lokalizacjach, w pełni uzbrojone, położone w gminach otwartych na współpracę i stawiających na rozwój przedsiębiorczości.

Działki mają uregulowany status prawny – w planie zagospodarowania przestrzennego lub studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego są oznaczone jako ,,przeznaczone pod działalność gospodarczą”. Można więc od razu rozpocząć inwestycję.

Część gruntów znajduje się na terenach Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Działający w strefie przedsiębiorcy mogą liczyć na najwyższy w Polsce poziom pomocy publicznej – firmy mogą tu odzyskać nawet 70% kwalifikowanych kosztów nowej inwestycji lub dwuletnich kosztów pracy nowozatrudnionych pracowników.

 

Zobacz działki:

Gietrzwałd – kliknij TUTAJ
osoba do kontaktu: Agnieszka Zabłocka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Orneta – kliknij TUTAJ
Osoba do kontaktu Danuta Osińska tel. 55 22 10 220, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kisielice – kliknij TUTAJ
Osoby do kontaktu:  Roman Czyżewski tel. 55 278 55 09,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Marianna Manista tel. 55 278 55 07 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nidzica – kliknij TUTAJ
Osoba do kontaktu: Andrzej kamiński tel. 89 625 07 63, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Lidzbark Warmiński – kliknij TUTAJ
osoba do kontaktu: Agnieszka Żejmo_Rekść Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Mrągowo – kliknij TUTAJ
osoba do kontaktu: Tomasz Wrzosek  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ełk – kliknij TUTAJ
osoba do kontaktu:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Iława – kliknij TUTAJ
osoba do kontaktu: Wiesław Pieczewski tel. 89 649 01 60, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biskupiec – kliknij TUTAJ
Osoby do kontaktu:  Piotr Weraksa  tel. 89 715 01 48, mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Działdowo – kliknij TUTAJ
Osoba do kontaktu: Izabela Sokolnicka tel. 23 697 04 52, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostróda – kliknij TUTAJ
Osoba do kontaktu: Przemysław Prella, Urząd Miejski w Ostródzie, tel. 89 642 94 48, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz także:

Bartoszyce – kliknij TUTAJ
osoba do kontaktu: Aneta Mazur, tel. 89 762 98 03, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.