Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich innowatorów do naboru na udział w Polskim Stoisku Narodowym na targach Hannover Messe 2020. Hanowerskie targi to jedno z największych na świecie wydarzeń związanych z produkcją przemysłową. Udział w stoisku buduje rozpoznawalność marki i produktów, daje możliwość zdobywania kontraktów zagranicznych oraz sprzyja pozyskaniu inwestorów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-24 kwietnia 2020 r. w Hanowerze w Niemczech.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to wydarzenie, podczas którego odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań, technologii, usług i produktów dla przemysłu. Impreza przyciąga przedstawicieli branży przemysłowej z całego świata. W 2019 roku Hannover Messe odwiedziło 215 tys. osób, a liczba wystawców sięgnęła ponad 6 tys.

Motywem przewodnim Hannover Messe 2020 jest transformacja przemysłu „Industrial Transformation – how Change becomes Growth”. Wydarzenie skoncentrowane będzie na trzech wiodących tematach. Są to:

->    indywidualizacja i elastyczność produkcji masowej, co wynika z ogromnej potrzeby zakupu przez konsumentów produktów „szytych na miarę”,

->  digitalizacja – od Internet of Things, przez analizę danych, po sztuczną inteligencję

->   dekarbonizacja i ochrona środowiska, czyli produkcja zrównoważona i neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, jako czynnik wzmacniający pozycję rynkową

PAIH, organizator Polskiego Stoiska Narodowego na targach Hannover Messe 2020, zaprasza producentów rozwiązań, które wspierają nowoczesną i zrównoważoną produkcję, do udziału w wydarzeniu.PAIH umożliwia polskim firmom korzystanie z powierzchni wystawienniczej na stoisku oraz zapewnia dostęp do usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy. Polskie Stoisko Narodowe znajdzie się w prestiżowej lokalizacji – obok pawilonu Indonezji – tegorocznego kraju partnerskiego Hannover Messe 2020 (hala 21). O wyborze firm, które zaprezentowane zostaną na Polskim Stoisku Narodowym decyduje organizator.

Zgłoszenia są przyjmowane  do 25 lutego 2020 r.
Skan wypełnionych oraz podpisanych dokumentów (regulamin wraz z załącznikami) prosimy przesyłać na adres: hm2020@paih.gov.pl  do 25 lutego 2020 r.
 
Pełna informacja o naborze, regulamin wraz z niezbędnymi załącznikami znajdują się na stronie:
https://www.paih.gov.pl/20200420/polskie_stoisko_narodowe_na_targach_hannover_messe

Ogólna informacja o tych targach:  https://www.hannovermesse.de/en/expo/exhibition-topics/