Chcesz pochwalić się projektem, który zrealizowałeś z Funduszy Europejskich? Teraz masz na to szansę! DOFE to wyjątkowa okazja, aby wypromować swoje działania i wymienić się doświadczeniami z innymi Beneficjentami.

Czym są Dni Otwarte Fundusz Europejskich?

DOFE to coroczna impreza, którą organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu lokalnych koordynatorów z Urzędów Marszałkowskich. To czas, kiedy małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje z całej Polski prezentują swoje funduszowe projekty. Dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność przedsięwzięć zrealizowanych z pomocą unijnych środków.

Najbliższa edycja wydarzenia została zaplanowana na 7–9 października 2022 r. i odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie oraz on-line).

Nie wahaj się – zgłoś swój projekt!

Jeżeli otrzymałeś dofinansowanie z UE na realizację projektu, przyłącz się do wspólnego świętowania – otwórz swoją siedzibę, udostępnij za darmo bądź ze zniżką to, co oferujesz na co dzień albo stwórz całkiem nową ofertę. Relacje z najciekawszych projektów zostaną pokazane na stronie: www.dniotwarte.eu oraz w mediach społecznościowych.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2022 roku pod adresem konferencjarpo@warmia.mazury.pl lub https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas-formularz.

Pamiętaj, DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!

#EUinmyregion 

Źródło informacji: rpo.warmia.mazury.pl oraz dniotwarte.eu