Deloitte Polska zaprasza do udziału „wirtualnych” spotkaniach z ekspertami Deloitte. Wydarzenia będą emitowane na żywo, za pośrednictwem Internetu. Podczas spotkań będzie możliwość aktywnego udziału, zadawania pytań na bieżąco. Webinary są nieodpłatne.  

Będzie to cykl różnorodnych tematycznie webinarów, ukierunkowanych na ważne zagadnienia i palące problemy, z którymi mierzą się aktualnie przedsiębiorcy.

Najbliższy cykl spotkań „Mapa drogowa finansowania” to cykl webinarów przybliżających instrumenty wsparcia na inwestycje, B+R, środowisko i cyfryzację. W trakcie szkoleń zaprezentowane zostaną dostępne obecnie i planowane do wprowadzenia instrumenty wsparcia nowych inwestycji, prac B+R, wdrożenia innowacji i inwestycje w kierunku zielonych technologii, procesów i produktów. Eksperci firmy Deloitte podzielą się także praktycznymi wskazówkami dotyczącymi możliwości ich efektywnej identyfikacji, pozyskania oraz rozliczenia.

Szczegółowa tematyka spotkań w cyklu:

Zachęty na inwestycje – jak rozwijać biznes z zachętami niekomercyjnymi?
19 października 2022 r., godz. 10:00-11:00

Zielona transformacja z zachętami niekomercyjnymi
9 listopada 2022 r., godz. 10:00-11:00

Nowe i ulepszone produkty i procesy – B+R+I i cyfryzacja z zachętami niekomercyjnymi
23 listopada 2022 r., godz. 10:00-11:00

Mapa drogowa finansowania – jak przygotować się i skutecznie korzystać z zachęt niekomercyjnych?
7 grudnia 2022 r., godz. 10:00-11:00

Szczegóły i rejestracja na poszczególne webinary:

https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/webcasty/articles/zamkniecie-roku-i-podatkowe-wyzwania-na-2023.html? utm_source=partner&utm_medium=referral&utm_campaign=zamkniecie_roku&utm_content=partner

Źródło:
https://www2.deloitte.com/pl/pl.html