W imieniu organizatora zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Digitalowe Rozwiązania dla Biznesu pt. ,,User Experience – fundamentalnym elementem biznesu”.

Na tym spotkaniu organizatorzy skoncentrują się na kluczowym aspekcie każdego biznesu – doświadczeniu użytkownika. Jakie są najważniejsze zasady i strategie tworzenia atrakcyjnego, intuicyjnego i efektywnego UX? Jak poprawne UX może wpłynąć na sukces Twojego biznesu i lojalność klientów?

📆 Data: 24.04.2024 (środa)
⏰ Godzina: 9:00
📌 Lokalizacja: Stara Kotłownia, ul. Prawocheńskiego 9, sala 2A, Olsztyn

Temat 2. spotkania: ,,User Experience – fundamentalnym elementem biznesu”

Dołącz do spotkania, aby dowiedzieć się więcej o znaczeniu UX w biznesie, poznać najlepsze praktyki i strategie oraz nawiązać wartościowe kontakty biznesowe wśród entuzjastów nowych technologii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców oraz osoby chcące zrozumieć, jak poprawić doświadczenie swoich klientów w cyfrowym świecie.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarezerwuj sobie miejsce na tym spotkaniu już teraz.

Link do formularza zgłoszeniowego

Aleksander Sobczak - prelegent podczas wydarzenia ,,Digitalowe rozwiązania dla biznesu"

Prelegentem podczas #2 spotkania z cyklu ,,Digitalowe rozwiązania dla biznesu”, będzie Aleksander Sobczak z Kreatika Studio, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania pod potrzeby użytkownika.

Od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem graficznym, które ewoluowało w User Experience. Właściciel Kreatika Studio, współpracuje z klientami z ponad 20 krajów – małymi i dużymi. Pomagam tworzyć lepsze produkty wybierając optymalne metody do otrzymania jak najlepszych rezultatów. Specjalizuje się w komunikacji wizualnej, projektowaniu stron, aplikacji i dedykowanych rozwiązań dla biznesu szukając równowagi między kreatywnością, a optymalizacją. Wiceprezes Fundacji Więcej niż Jeziora. Współorganizator Olsztyn Meetups UX oraz Olsztyńskich Startup Weekendów. Prowadzi warsztaty z Diagramów Synchronizacji i Design Thinking. W wolnym czasie Menedżer Wykonawczy klubu piłkarskiego w Rożnowie i Mistrz gry DnD.

Ilość miejsc jest ograniczona!
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a wydarzenie organizujemy w ramach działań sieci Enterprise Europe Network – największa na świecie sieć wspierająca MŚP w internacjonalizacji.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Więcej Niż Jeziora.