W imieniu organizatora (Polska Agencja Inwestycji i Handlu) zapraszamy regionalnych przedsiębiorców na trzecie webinarium pt. „Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo 2025 Osaka, Kansai. Branża zielonych technologii”, które odbędzie się 16 kwietnia 2024 r.

Zapisy zostały już otwarte! Webinarium jest zaplanowane wyłącznie online w języku polskim i angielskim (bez tłumaczenia).

Link do formularz rejestracyjnego na najbliższe seminarium: Webinarium „Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo 2025 Osaka, Kansai. Branża zielonych technologii” – Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (paih.gov.pl)

Podczas tego wydarzenia eksperci z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH) oraz pozostali prelegenci przedstawią unikalne możliwości biznesowe, jakie stwarza udział polskich firm z branży zielonych technologii podczas Expo 2025 w Osace, Kansai.


Podczas spotkania przybliżone zostaną informacje nt. branży zielonych technologii w Japonii, jej deficytów i zapotrzebowania oraz oczekiwań japońskich konsumentów.
Uczestnicy poznają również doświadczenia i wskazówki przedstawicieli polskich firm z branży zielonych technologii obecnych na japońskim rynku.

Zachęcam również do odwiedzenia strony: Cykl webinariów dla przedsiębiorców – Poland at Expo 2025 Osaka, Kansai, Japan

Dodatkowo Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłosiło już założenia programu promocji Expo 2025 dla MŚP: Program promocji EXPO 2025 – Ministerstwo Rozwoju i Technologii – Portal Gov.pl (www.gov.pl)
Dla kogo? Dla firm zainteresowanych udziałem w konkursie i pozyskaniem dofinansowania na ekspansję na rynek Japoński w kontekście Expo.

Nabór wniosków na stronie PARP nie został jeszcze ogłoszony – zgodnie z posiadanymi informacjami nabór wniosków ruszy w maju 2024 r. Program promocji EXPO 2025 – Ministerstwo Rozwoju i Technologii – Portal Gov.pl (www.gov.pl)