Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne webinarium Środki na założenie i rozwój działalności gospodarczej. Podczas webinarium omówione zostaną możliwości otrzymania dofinasowania na założenie działalności gospodarczej a także na jej rozwój.
Na spotkanie zapraszamy osoby planujące założyć własną firmę oraz przedsiębiorców chcących rozwijać swoje firmy.

Termin: 19 września 2023 r., w godzinach 10:00–11:20
Miejsce: Platforma on-line.

Warunki uczestnictwa:
•    przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mejlowy: pife.elblag@warmia.mazury.pl do 14 września 2023 r.;
•    potwierdzenie mejlowe zakwalifikowania się na spotkanie wraz z linkiem do spotkania przesłane zostaną przez organizatorów na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym po zakończeniu rekrutacji, najpóźniej w dniu spotkania.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zgłoś nieobecność:
Udział w webinarium jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone, a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Więcej informacji: 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu
ul. Zacisze 18, 82-300 Elbląg
e-mail: pife.elblag@warmia.mazury.pl
tel. 55 620 09 13, 55 620 09 14, 55 620 09 16

Materiały do pobrania

 POBIERZ WSZYSTKIE: 2