Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur działające pod marką Designtodobre zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w cyklu warsztatów pt. Zarządzanie innowacją w przedsiębiorstwach jako atrybut ekspansji rynkowej

17.05.2022 r. odbędzie się I spotkanie z cyklu warsztatów – pn. Projektowanie innowacji produktowych w przedsiębiorstwach, które poświęcone będzie projektowaniu innowacji produktowych w przedsiębiorstwach z wykorzystaniem design management, design thinking, analizy funkcjonalnej.

Spotkanie poprowadzą praktycy mający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych modeli biznesowych na rynek: Małgorzata Adamus, Marzena Radzka-Wiśniewska oraz gościnnie Dawid Dąbrowski – CEO, założyciel i współwłaściciel Marki Krozmet.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 13 maja 2022 r. wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl.

W późniejszych terminach odbędą się kolejne warsztaty z cyklu, w tym:

  • 25 maja 2022 r. Projektowanie innowacji usługowych  w przedsiębiorstwach
  • 2 czerwca 2022 r. Projektowanie uniwersalne w przedsiębiorstwach

Możliwy jest udział w jednym, dwóch lub trzech warsztatach cyklu.