Zapraszamy firmy z branży rolniczej na spotkanie networkingowe, które odbędzie się 24.11.2022 r.(czwartek) od 09:00 do 11:00 w budynku Starej Kotłowni (ul. Prawocheńskiego 9, Olsztyn, sala 2A).

Celem spotkań networkingowych jest przede wszystkim sieciowanie, czyli zwiększenie sieci kontaktów, możliwość porozmawiania o problemach, wyzwaniach czy nowych projektach z firmami z tej samej branży.

Organizatorzy chcą, żeby te spotkania dały uczestnikom coś więcej, wartość dodaną w postaci ciekawych informacji czy przydatnej wiedzy. Z ich obserwacji i rozmów z klientami wynika, że obecna niestabilna sytuacja na świecie (pandemia, wojna) sprawiła, że przedsiębiorcy zaczęli się mocno koncentrować na „tu i teraz”. Organizatorzy chcą pokazać, że ważne jest również to co przed nami i stąd trendy jako temat przewodni naszych spotkań.

Piotr Wasyluk z firmy WASYLUK Projektowanie Kreatywne (jeden z autorów kierunku studiów „Analiza i kreowanie trendów” na UWM) specjalnie na potrzeby tego cyklu spotkań przeprowadzi analizę, a następnie zapozna uczestników z aktualnymi trendami – zarówno tymi globalnymi, wpływającymi pośrednio na branże, jak i tymi dotyczącymi ściśle konkretnych sektorów biznesu.

Agenda nie jest rozpisana godzinowo, organizatorom zależy na luźnej atmosferze spotkania. Plan jednak jest mniej więcej taki:
– przywitanie, parę słów o Centrum Innowacji i Transferu Technologii
– prezentacja uczestników – 2 minuty dla każdego
– trendy branżowe i globalne // WASYLUK Projektowanie Kreatywne
– otwarta dyskusja: Czy globalne trendy są odczuwalne przez firmy z naszego regionu? Czy śledzenie trendów się opłaca? Jak z trendami radzą sobie nasze lokalne firmy? Gdzie szukać informacji o trendach?
– podziękowania, nieformalne rozmowy przy kawie

Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego – ilość miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny a wydarzenie jest organizowane w ramach działań sieci Enterprise Europe Network, funkcjonującej przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie.