10. edycja konferencji „Otwarci na Skandynawię” odbędzie się 1 czerwca 2023 roku w Olsztynie (hotel Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town, Aleja Warszawska 39).

Konferencja „Otwarci na Skandynawię” skierowana jest do przedsiębiorców ze Szwecji, Finlandii i Danii oraz przedstawicieli MŚP z Warmii i Mazur, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu. Jej celem jest ożywienie powiązań gospodarczych regionu z rynkami skandynawskimi oraz zaprezentowanie Warmii i Mazur jako naturalnego partnera gospodarczego dla krajów skandynawskich, przedstawienie potencjału inwestycyjnego i możliwości eksportowych naszego regionu.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zdobyć praktyczną wiedzę, niezbędną, aby skutecznie sprzedawać swoje produkty lub usługi na rynku skandynawskim.

W programie wydarzenia zaplanowano także warsztaty dla 2 grup językowych, podczas których goście zagraniczni dowiedzą się, jak przygotować się do pracy z polskimi partnerami biznesowymi, a uczestnicy z Polski uzyskają praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania oferty na rynek skandynawski.

Więcej szczegółowych informacji o konferencji w artykule „Otwarci na Skandynawię” tym razem w Olsztynie!