Zapraszamy firmy z branży budowlanej na spotkanie networkingowe, które odbędzie się 27.10.2022 (czwartek) od 09:00 do 11:00 w budynku Starej Kotłowni (ul. Prawocheńskiego 9, Olsztyn, sala 2A).

Celem spotkań networkingowych jest przede wszystkim sieciowanie, czyli zwiększenie sieci kontaktów, możliwość porozmawiania o problemach, wyzwaniach czy nowych projektach z firmami z tej samej branży.

Organizatorzy chcą, żeby te spotkania dały uczestnikom coś więcej, wartość dodaną w postaci ciekawych informacji czy przydatnej wiedzy. Z ich obserwacji i rozmów z klientami wynika, że obecna niestabilna sytuacja na świecie (pandemia, wojna) sprawiła, że przedsiębiorcy zaczęli się mocno koncentrować na „tu i teraz”. Organizatorzy chcą pokazać, że ważne jest również to, co przed nami i stąd trendy jako temat przewodni spotkań.

Piotr Wasyluk z firmy WASYLUK Projektowanie Kreatywne (jeden z autorów kierunku studiów „Analiza i kreowanie trendów” na UWM) specjalnie na potrzeby tego cyklu spotkań przeprowadzi analizę a następnie zapozna uczestników z aktualnymi trendami – zarówno tymi globalnymi, wpływającymi pośrednio na branżę, jak i tymi dotyczącymi ściśle konkretnych sektorów biznesu.

Agenda nie jest rozpisana godzinowo – organizatorom zależy na luźnej atmosferze spotkania. Plan jednak jest mniej więcej taki:

  • przywitanie, parę słów o Centrum Innowacji i Transferu Technologii
  • prezentacja uczestników – 2 minuty dla każdego
  • trendy branżowe i globalne // WASYLUK Projektowanie Kreatywne
  • otwarta dyskusja: Czy globalne trendy są odczuwalne przez firmy z naszego regionu? Czy śledzenie trendów się opłaca? Jak z trendami radzą sobie nasze lokalne firmy? Gdzie szukać informacji o trendach?
  • podziękowania, nieformalne rozmowy przy kawie

Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego (https://cbip.uwm.edu.pl/form/formularz-zgloszeniowy-budowlana). Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny a wydarzenie organizujemy w ramach działań sieci Enterprise Europe Network.