Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza we współpracy z FecomercioSP – największą federację handlu i usług w Brazylii organizuje kolejną wielosektorową Misję Biznesową do São Paulo w Brazylii (8. edycja) i serdecznie zaprasza do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do São Paulo  będzie miała miejsce w terminie 26 listopada – 1 grudnia 2022 roku. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku. Chociaż nie jest to rynek łatwy, to jednak obejmuje on rynek ponad 230 mln mieszkańców. Mamy już firmy polskie, które osiągnęły duże sukcesy na tym rynku.

Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm – celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Zobacz program wydarzenia.

Aby zgłosić się do udziału w wydarzeniu, należy wypełnienić formularz rejestracyjny, niezobowiązujący do wzięcia udziału w Misji:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2Anp3ORTPjyb6v7w4dIvSGnziJbeMHQCZucMiy0Y-TJmS-g/viewform
 
Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją (poprzez wypełnienie formularza online), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.
 
Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 3 października 2022.