Już w dniach 19-20 września w gościnnych progach Hotelu Młyn odbędzie się pierwsze organizowane przez Dziennik Elbląski wydarzenie, w którego centrum będą przedsiębiorcy, władze samorządowe i przyszłość regionu. Przed nami Konferencja Gospodarcza Elbląg’23.

Bezpieczeństwo regionu i rozwój przemysłu zbrojeniowego, instrumenty wsparcia dostępne w ARP dla małych, średnich i dużych firm, rozbudowa portów Zalewu Wiślanego oraz budowa nowych marin nową perspektywą dla nadzalewowych miejscowości, rozwój gospodarczy regionu elbląskiego w kontekście rozbudowy portu morskiego w Elblągu oraz otwarcia kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej — te i wiele innych ciekawych tematów poruszać będziemy podczas Konferencji Gospodarczej Elbląg’23, która odbędzie się już w dniach 19-20 września w elbląskim Hotelu Młyn.

W centrum organizowanego przez Dziennik Elbląski wydarzenia będzie przyszłość i rozwój nie tylko Elbląga, ale całego województwa warmińsko-mazurskiego. Goście Konferencji rozmawiać będą na tematy ważne z perspektywy przedsiębiorców, władz samorządowych i samych mieszkańców.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.