Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na seminarium pn. „Jak skutecznie sprzedać swój pomysł inwestorowi” w ramach projektu Startup Heroes – platforma startowa dla nowych pomysłów.

Kiedy: 14.11.2022, godz. 10.00-13.30.

Wiele startupów myśli nad pozyskaniem inwestora. To trudny i czasochłonny proces, który jednak może pomóc w szybkim rozwoju i skalowaniu innowacyjnych rozwiązań. Jeżeli też zastanawiasz się, czy inwestor jest właśnie dla Ciebie, weź udział w seminarium.

W czasie seminarium dowiesz się:

  • Jak przygotować Pitch, który przekona do Ciebie inwestora oraz czego unikać podczas prezentacji swojego biznesu?
  • Jak rozmawiać z nimi, aby przekonać ich do tego, że właśnie twój pomysł zasługuje na ich wsparcie?
  • Sposoby na przygotowanie skutecznej prezentacji dla inwestora.
  • Jak zapanować nad stresem i emocjami oraz w jaki sposób poczuć się pewnie przed wystąpieniem?

Agenda:

10:00-10:15 Wprowadzenie do tematu warsztatów.

10:15-10:40 Jak określić cele wystąpienia?

10:40-12:00 Z czego składa się prezentacja inwestorska? co musi zawierać? (Omówienie struktury prezentacji typu pitch deck).

12:00-12:15 Przerwa.

12:15-12:45 Dobre i złe praktyki w wystąpieniach.

12:45-13:00 Jak przygotować się do wystąpień online?

13:00-13:30 O czym warto pamiętać?

Prowadzący:

Michał Misztal – Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Doradca Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie budowania ekosystemu wspierania przedsiębiorczości. Zarządzał sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych. Ekspert w platformie startowej Startup Heroes.

Rejestracja: zarejestruj się.