Termin: 28.09.2023, godz. 9:30 – 14:45

Miejsce: Warmiński Hotel & Conference, ul. Kołobrzeska 1, 10-442 Olsztyn

W imieniu organizatora – Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST) na cykl bezpłatnych spotkań pt. „Innowacje w samorządach. Wyzwania, narzędzia i metody pracy”.

Jeżeli chcesz zidentyfikować obszary zapotrzebowania na innowacje w swojej jednostce, poznać narzędzia, które skutecznie wykorzystasz w codziennej pracy, dowiedzieć się z jakich źródeł możesz pozyskać innowacje i jak możesz zbudować społeczność innowatorów w JST, weź udział w warsztatach.

Zapraszamy przedstawicieli samorządów – osoby zarządzające i pracowników z obszarów, dla których ważnym elementem w najbliższych latach będą innowacje. Zachęcamy do udziału  kilka osób z jednego urzędu, najlepiej z różnych wydziałów takich jak. min. wydział środowiska, gospodarki, smart city, rozwoju, transportu, wydział zdrowia,  spraw obywatelskich czy np. przedstawiciele spółek miejskich odpowiadających za realizację części działań miasta (np. Zarządy Dróg Miejskich). Każde spotkanie składa się z 2 części – informacyjnej i warsztatowej. Podczas spotkań zaprezentowany zostanie Podręcznik pracy z innowacjami dla samorządów, który został opracowany na bazie doświadczeń programu pilotażowego GovTech inno_LAB przez jednego z operatorów – firmę HugeThing i omówione zostaną wybrane obszary, kluczowe dla rozwijania innowacyjnych rozwiązań w samorządach.

Zachęcamy do rejestracji na spotkanie stacjonarne (zapisy), a także do oglądania transmisji online (bez zapisów) tylko z pierwszej części spotkania na stronie PARP.

UWAGA! Ze względu na warsztatowy charakter spotkania liczba miejsc na spotkanie stacjonarne jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do rejestracji: zapisz się tutaj.

Więcej informacji o cyklu spotkań dla JST na stronie