Zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w webinarium, które odbędzie się 21 marca 2023 roku o godzinie 09:00 polskiego czasu (CET).

Dzięki strategicznemu położeniu geograficznemu, Hongkong stanowi bramę do Chin kontynentalnych oraz idealne połączenie między Europą a Azją Południowo-Wschodnią. Jest również jednym z globalnych centrów handlu, finansów, biznesu i komunikacji.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Konsulat Generalny RP w Hongkongu oraz Hong Kong Trade Development Council zapraszają do udziału w webinarium dla przedsiębiorców z branży spożywczej, kosmetycznej, technologicznej oraz medycznej.

Podczas webinarium dowiesz się:

  • czym charakteryzuje się rynek południowochiński,
  • dlaczego Hongkong jest nazywany „bramą do Południowych Chin”,
  • jak przygotować się do udziału w targach na hongkońskim rynku.


Szkolenie poprowadzą:

  • Blanka Gołębiowska, Konsul, Kierownik Referatu ds. Konsularnych, Ekonomicznych, Komunikacji i Dyplomacji Publicznej w Konsulacie Generalnym RP w Hongkongu,
  • dr Andrzej Juchniewicz, Kierownik, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju,
  • Anna Dowgiałło, Project Manager, Hong Kong Trade Development Council.

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są do 21 marca 2023 roku, do godz. 09:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia przyjmowania aplikacji. Webinarium będzie prowadzone w języku polskim.

Link do rejestracji: https://www.paih.gov.pl/webinarium-Hongkong_-_brama_do_rynku_poludniowochinskiego