W imieniu organizatora zapraszamy na kolejny networking z cyklu Digitalowe Rozwiązania dla Biznesu. Tym razem na spotkaniu będzie mowa o „Zdalnych rozwiązaniach we współpracy z klientem” oraz „Jak zadbać o cyberbezpieczeństwo firmy?”. Oprócz tego czekać będzie smaczna kawa i przyjazna przestrzeń do rozmów.

📆 Data: 11 czerwca 2024

⏰ Godzina: 9:00

📍 Lokalizacja: Stara Kotłownia, ul. Prawocheńskiego 9, sala 2A, Olsztyn – Kortowo

Uczestnictwo bezpłatne, wymagane zgłoszenie poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

W pierwszej części spotkania pani Anna Makarewicz z firmy SolveIT odpowie na pytania: jak efektywnie komunikować się z klientem na odległość? Jak organizować pracę nad projektami z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi? Jak dbać o dobrostan psychiczny pracowników pracujących zdalnie?

Druga część to temat niezwykle ważny dla każdego. O tym jak zadbać o cyberbezpieczeństwo firmy opowie pan Przemek Truszkowski z Zeto Software.

Prelegentka: Anna Makarewicz z firmy Solveit

Brand Manager Solveit, moderatorka procesów kreatywnych, entuzjastka UX, copywriterka z kilkuletnim doświadczeniem w długich formach. Optymalizuje firmowe rozwiązania pod względem komunikacji z klientem. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Prelegent: Przemek Truszkowski z Zeto Software

Analityk ds. Cyberbezpieczeństwa z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Jako Starszy Inżynier DevOps, automatyzował procesy dostarczania oprogramowania, wdrażał i zarządzał cyklem wdrożeniowym na serwery. Od ponad dekady zajmuje się cyberbezpieczeństwem, posiada certyfikat CISSP, spełniający standard ISO 17024:2003 oraz akredytowany przez ANSI (American National Standards Institute).

Uczestnictwo w spotkaniu to doskonała okazja, by poznać konkretne narzędzia do efektywnej pracy online oraz dowiedzieć się, jak zapewnić bezpieczeństwo swojej firmie w cyberprzestrzeni.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Więcej Niż Jeziora.

Wydarzenie organizowane w ramach działań sieci Enterprise Europe Network – największej na świecie sieci wspierającej MŚP.