Ośrodek Enterprise Europe Network, działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz zespół ekspertów zgoda.net zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w webinarium pt. „Cyberbezpieczeństwo – realna potrzeba każdego biznesu”, które odbędzie się 10 marca 2022 r. w godzinach 10:00 – 12:00.

Podczas warsztatu przeanalizowane zostaną realne case studies. Przedstawione zostaną aspekty na jakie trzeba zwrócić uwagę w cyberprzestrzeni oraz metody zabezpieczania się przed incydentami naruszenia bezpieczeństwa.

Omówione zostaną narzędzia, jak również mentalny sposób podejścia do tematu cyberbezpieczeństwa.  

Spotkanie poprowadzi Pan Dariusz Lipiński – ekspert z 21-letnim doświadczeniem w branży IT, specjalizujący się w tłumaczeniu technologii informatycznej na język biznesu i korzyści. Swoją wiedzą i doświadczeniem prowadzi firmy ku bezpiecznemu rozwojowi. Uczy jak samemu radzić sobie w cyfrowej rzeczywistości. W zgoda.net odpowiada za rozwój biznesu, sieć kontaktów i mentoring działu technicznego.


PROGRAM
10:00 – 10:15 / EEN – wsparcie biznesu w zasięgu ręki,
Patrycja Kaczmarczyk, EEN WMARR S.A. w Olsztynie
10:15 – 11:15 / Cyberezpieczeństwo – realna potrzeba każdego biznesu
Dariusz Lipiński, zgoda.net
rodzaje cyberataków / metody wykrywania i reagowania / case studies
11:15 – 11:45 / Sesja Q&A


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 8 marca 2022 r. wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl


Serdecznie zapraszamy!