Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium informacyjnym dla zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach i naboru wniosków Programu Interreg Litwa-Polska 2021-2027, które odbędzie się 7 lutego 2023 roku w godzinach 09:00-12:00 czasu polskiego.

Rejestracja

Formularz rejestracyjny oraz Agenda wydarzenia dostępne są pod tym linkiem. Rejestracja na wydarzenie zostanie zamknięta w dniu 3 lutego br. Z uwagi na duże zainteresowanie naborem prosimy o wytypowanie maksymalnie dwóch uczestników z danej organizacji. Webinarium odbędzie się w języku angielskim.

Uczestnicy spotkania poprzez formularz mają również możliwość zadawania pytań związanych
z naborem wniosków, na które odpowiedzą eksperci Programu podczas webinarium, a następnie pojawią się one w ramach FAQ na oficjalnej stronie Programu.

Informacje o Programie

Termin składania wniosków projektowych w trwającym naborze upływa 28 kwietnia 2023 roku. Podręcznik Programu oraz niezbędne materiały związane z aplikowaniem, w tym wzór wniosku o dofinansowanie dostępne są w tym miejscu.

Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie (luty/marzec 2023) planowana jest również organizacja w trybie stacjonarnym seminariów informacyjnych dla potencjalnych beneficjentów I naboru wniosków Programu Interreg Litwa-Polska 2021-2027. Dokładne daty spotkań oraz ich lokalizacja zostaną Państwu przekazane niebawem w oddzielnej korespondencji.

W przypadku pytań bądź wątpliwości związanych z Programem Interreg Litwa-Polska 2021-2027 zachęcamy Państwa do kontaktu pracownikami Regionalnego Punktu Kontaktowego (RPK) w Olsztynie. Kontakt: e-mail: ewt@warmia.mazury.pl , tel. 89 521 93 23/4.