Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, dniach 21-23.08. br., w ramach realizacji Programu Promocji Sektora kreatywnego, zorganizuje stoisko narodowe podczas targów Gamescom w Kolonii (Niemcy).

Przedsiębiorstwom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku narodowym podczas Gamescom 2024 umożliwią:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety, itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • udostępnienie gry w strefie gamingowej stoiska.

Korzystanie ze stoiska organizowanego przez PARP jest bezpłatne, ale uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem oraz koszty biletów wstępu na targi. Ze stoiska mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa, których przedstawiciele będą na miejscu jako zwiedzający, jak i te, które planują własne stoiska. Polskie stoisko zostanie zorganizowane w Business Area.

Indywidualnych wystawców z Polski zachęcamy do umieszczenia swoich stoisk w pobliżu stoiska narodowego organizowanego przez PARP.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem ze stoiska prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 4 sierpnia 2024 r.

Więcej informacji nt. stoiska narodowego na Gamescom 2024 oraz Programu Promocji Sektora kreatywnego można uzyskać pisząc na adres creative_brand@parp.gov.pl