Dotacje na kapitał obrotowy – nabór wniosków już od 15 czerwca!

Aż 2,5 mld złotych przewidziała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ogłoszonym właśnie naborze „Dotacje na kapitał obrotowy”. Ma być on wsparciem na utrzymanie działalności dla przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii COVID-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Środki pochodzą z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Wnioski można składać od 15 czerwca.

Czytaj więcej
polish run

Polish RUN

Dom Polski Wschodniej w Brukseli organizuje kolejną edycję polskiej imprezy biegowej Polish Run. Polish Run odbędzie się już po raz czwarty, jednocześnie po raz pierwszy w wyjątkowej, zmienionej formule, bowiem w tym roku nie będzie wspólnego spotkania na starcie, rywalizacji ramię w ramię z innymi biegaczami i nie przekroczenia linii mety.

Czytaj więcej

COVID - 19

Sprawdź jaką pomoc możesz uzyskać w ramach programów  powołanych do wsparcia przedsiębiorczości przed skutkami kryzysu, wywołanego przez pandemię COVID-19.

Czytaj więcej

Poszukiwani producenci mebli i elementów wyposażenia wnętrz

Estoński producent mebli dla dzieci nawiąże współpracę z małymi firmami specjalizującymi się w produkcji mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz. 

Poszukiwane wyroby to, na przykład:

  • półki i wieszaki na ubrania;
  • drewniane lub ceramiczne gałki;
  • pudełka na zabawki.

Meble powinny być wykonane zgodnie z projektami zapewnionymi przez firmę z Estonii, z MDF, pomalowane atestowanymi farbami.

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję