Rusza program gospodarczy Expo 2020 w Dubaju

Już niebawem ruszają kolejne inicjatywy programu gospodarczego towarzyszącego udziałowi Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju. Oferta składa się z 13 narzędzi wsparcia, skierowanych do polskich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać biznes w krajach Zatoki Perskiej, wykorzystując udział Polski w tym największym promocyjno-wystawienniczym wydarzeniu na świecie.

Czytaj więcej

Dodatkowe 15 mln na Pożyczkę Płynnościową

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zwiększył pulę środków przeznaczonych na wsparcie płynności firm z Warmii i Mazur. 

Do tej pory samorząd województwa przekazał na Pożyczkę Płynnościową w ramach RPO WiM 2014-2020 blisko 31 mln zł.

Czytaj więcej

Rusza II edycja projektu Speed Up Your Business

Twoja firma jest w początkowej fazie rozwoju? A może już postawiłeś pierwsze kroki na biznesowym polu, ale potrzebujesz fachowego doradztwa? W takim razie powinieneś dołączyć do projektu Speed Up Your Business, którego celem jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorstw z regionu.

Czytaj więcej

Konkurs "Żagle Warmii i Mazur" - 2020 rozstrzygnięty!

 „Żagle Warmii i Mazur” to prestiżowa nagroda przyznawana przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. O nagrodę co roku rywalizują najlepsze przedsiębiorstwa z regionu. Głównym celem Konkursu jest wyłonienie topowych firm z Warmii i Mazur oraz ich promocja.  W konkursie nagradzane są przedsiębiorstwa i instytucje, które prowadzą działania innowacyjne, odpowiedzialne społecznie i są godne naśladowania.

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję