Wzmacniaj i rozwijaj współpracę w regionie Morza Bałtyckiego

Do 31 marca 2020 roku trwa nabór wniosków do pierwszej edycji Instrumentu Wspierania Projektów (PSF) na lata 2020-2022. Jest to inicjatywa organizowana przez Radę Państw Morza Bałtyckiego.
PSF (Project Support Facility) powołany został przez kraje członkowskie Rady Państw Morza Bałtyckiego (RPMB) w 2012 r. w celu współfinansowania projektów rozwijających i wzmacniających współpracę w regionie Morza Bałtyckiego.
Fundusz dysponuje budżetem w wysokości 1 mln euro na okres trzech lat. Warunkiem ubiegania się o środki z PSF jest włączenie w projekt minimum dwóch – oprócz Polski – partnerów z państw członkowskich RPMB. Maksymalna kwota dofinansowania to 65 tys. euro.   

Czytaj więcej

Go to Brand - Expo 2020

Celem konkursu Go to brand – EXPO 2020 jest sfinansowanie promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Jeszcze do 31 marca br. możesz złożyć wniosek. Twoja firm może otrzymać dofinansowanie na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach zagranicznych i na dodatkowe działania promocyjne związane z udziałem w Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju. Z pozyskanych środków możesz sfinansować  koszty usług doradczych w zakresie przygotowania wejścia na rynek krajów Zatoki Perskiej (Arabia Saudyjska, Bahrajn, Katar, Kuwejt, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Czytaj więcej

Strategia rozwoju społeczno-gospodarczego do 2030 roku. Warmińsko-Mazurskie 2030

Sejmik województwa warmińsko-mazurskiego 18 lutego 2020 r.  przyjął Strategię rozwoju społeczno-gospodarczego do 2030 roku. Warmińsko-Mazurskie 2030. Strategia rozwoju społeczno-gospodarczego” należy do czwartej generacji dokumentów strategicznych przygotowywanych na poziomie województw w Polsce. Pierwotna koncepcja rozwoju województwa warmińsko-mazurskiego powstała na przełomie 1999 r. i 2000 r. Przyjęta została jednogłośnie 24 lipca 2000 r. przez sejmik województwa warmińsko-mazurskiego.

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję