Dodatkowe 15 mln na Pożyczkę Płynnościową

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zwiększył pulę środków przeznaczonych na wsparcie płynności firm z Warmii i Mazur. 

Do tej pory samorząd województwa przekazał na Pożyczkę Płynnościową w ramach RPO WiM 2014-2020 blisko 31 mln zł.

Czytaj więcej

Konkurs "Żagle Warmii i Mazur" - 2020 rozstrzygnięty!

 „Żagle Warmii i Mazur” to prestiżowa nagroda przyznawana przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. O nagrodę co roku rywalizują najlepsze przedsiębiorstwa z regionu. Głównym celem Konkursu jest wyłonienie topowych firm z Warmii i Mazur oraz ich promocja.  W konkursie nagradzane są przedsiębiorstwa i instytucje, które prowadzą działania innowacyjne, odpowiedzialne społecznie i są godne naśladowania.

Czytaj więcej

Nabór wniosków o granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorców!

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie jako Grantodawca, wybrana przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Instytucję Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020 w celu realizacji Projektu „Wsparcie antykryzysowe dla mikro i małych przedsiębiorstw Warmii i Mazur w dniu 29.10.2020 r. ogłosiła nabór wniosków o granty na kapitał obrotowy dla mikro i małych przedsiębiorców ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję