W imieniu Serwisu Samorządowy PAP zapraszamy do udziału w bezpłatnym konkursie „Inwestycja z perspektywą” na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE.

Zgłoszenia

Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie, opis inwestycji (do 3,5 tys. znaków) oraz opis jej wpływu na lokalną społeczność.

Prace konkursowe są przyjmowane do 27 stycznia 2023 r. do godziny 23.59. Należy je przesyłać na adres samorzad@pap.pl, w tytule wpisując nazwę konkursu „Inwestycja z perspektywą”.

Wygrają samorządy, na których projekt zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny. 

Nagrody

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów organizatorzy nagrodzą statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Fundusze Europejskie w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską.

Laureatów konkursu wybiorą Internauci w plebiscycie internetowym.

Szczegóły i regulamin konkursu:  https://samorzad.pap.pl/kategoria/fundusze-europejskie-w-regionach/startuje-kolejna-edycja-konkursu-dla-samorzadow