Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC), Ambasada Brazylii w Polsce oraz firma Ebury z przyjemnością zapraszają polskie przedsiębiorstwa na seminarium „Doing Business in Brazil”, które odbędzie się 8 października 2025 r. o godz. 14:15 w siedzibie Ebury Polska, Widok Towers, Aleje Jerozolimskie 44, Warszawa.

Celem seminarium jest przybliżenie polskim firmom rynku brazylijskiego w kontekście eksportu, wsparcia biznesowego oraz potencjalnych możliwości inwestycyjnych.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja za pośrednictwem podanego linku.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 października 2025 r.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, bez tłumaczenia. Wydarzenie ma formułę stacjonarną.


Wstępny program wydarzenia:

14:15 – Rejestracja i networking
14:45 – Otwarcie seminarium – J.E. Haroldo de Macedo Ribeiro, Ambasador Brazylii w Polsce (osobiście)
15:00 – Prezentacja ApexBrasil – Możliwości promocji handlu dla zagranicznych firm (online)
15:20 – Rozwiązania finansowe firmy Ebury – Wsparcie działalności międzynarodowej (online)
15:40 – Aspekty prawne prowadzenia działalności w Brazylii – Prezentacja eksperta prawnego z CQTD Advogados (online)
16:00 – Panel dyskusyjny: Polskie inwestycje w Brazylii – studia przypadków i wsparcie dla biznesu

Dyskusja z udziałem trzech przedstawicieli polskich firm działających w Brazylii, którzy podzielą się praktycznymi doświadczeniami, wyzwaniami i wnioskami z działalności na tym rynku (osobiście).

16:45 – Sesja pytań i odpowiedzi / networking / bufet


Seminarium pomoże odpowiedzieć m.in. na pytania:
– Dlaczego warto rozważyć inwestycje lub ekspansję w Brazylii?
– Jakie wsparcie biznesowe i usługi są dostępne przy wejściu na rynek?
– Jakie aspekty prawne, finansowe i kulturowe należy wziąć pod uwagę, prowadząc działalność w Brazylii?

Wydarzenie zakończy się networkingiem oraz bufetem z kuchnią brazylijską.

Serdecznie zachęcamy do udziału i czekamy na Państwa obecność.

W przypadku pytań dotyczących wydarzenia prosimy o kontakt:
Sylwia Królak-Kolęda – sk@ppcc.pl