Kwalifikacja terenów do II etapu ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal 2021

W wyniku przeprowadzonej 30 kwietnia br. weryfikacji i ocen zgłoszonych terenów inwestycyjnych przez PAIH, do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano łącznie 59 ofert.

Zgodnie z decyzją komisji konkursowej, do dalszego udziału w konkursie zakwalifikowano z każdego województwa tereny, które uzyskały trzy najwyższe oceny. Wszystkim właścicielom tych lokalizacji oraz przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego, którzy je zgłosili, serdecznie gratulujemy.

Dzięki zaangażowaniu wielu samorządów zasoby Generatora Ofert Inwestycyjnych PAIH znacznie się wzbogaciły, a w konsekwencji zwiększył szansę na pozyskanie inwestora. Łącznie, z wszystkich regionów do pierwszego etapu konkursu zgłoszono 164 tereny inwestycyjne.

W województwie warmińsko-mazurskim do II etapu konkursu zakwalifikowały się następujące tereny:

1. Elbląg / Żuławska

2. Ruciane-Nida / Dworcowa

3. Gmina Ełk / Szeligi-Buczki

4. Gmina Ełk / Szeligi-Buczki II

W trakcie audytów, które będą przeprowadzone podczas II etapu konkursu, zaplanowanego na najbliższe miesiące, zostanie wyłonionych 16 terenów - laureatów konkursu Grunt na Medal 2021.

Lista ogólnopolska terenów zakwalifikowanych do II etapu konkursu znajduje się na stronie PAIH S.A. https://www.paih.gov.pl/20210507/grunt_na_medal_kwalifikacja_terenow

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję