Bezpłatne Brazylijskie Forum Inwestycyjne 2021 r.,

Zapraszamy do zapisu na udział w bezpłatnym Brazylijskim Forum Inwestycyjnym 2021 r., które odbędzie się w dniach 31.05 - 1.06 2021 r. w Sao Paulo w Brazylii.

Z uwagi na pandemię wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej - uczestnicy maja prawo wybrać wariant uczestnictwa osobistego bądź online.
Jest to kolejna edycja tego jednego z największych  przedsięwzięć w Ameryce łacińskiej. Forum odbędzie się z udziałem Prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro oraz Prezesa Miedzyamerykańskiego Banku Rozwoju Mauricio Claver-Carone, a także przedstawicieli administracji rządowej na szczeblu ministrów, administracji stanowej na szczeblu gubernatorów oraz z udziałem wysokich rangą przedstawicieli sektora prywatnego i środowisk akademickich.  

W trakcie spotkania w wersji online organizatorzy zapewniają interaktywność oraz tworzenie networkingu między uczestnikami.

Forum odbywać się będzie w języku portugalskim i angielskim, z tłumaczeniem symultanicznym.

Poniżej  link do oficjalnej strony tego wydarzenia, gdzie znajdą Państwo pełną informację dot.  mówców, programu oraz zasad uczestnictwa. Tam także jest link do formularza rejestracyjnego.
https://www.brasilinvestmentforum.com/en/principal-2/

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję