Internetowe rewolucje

Jak rozwinąć biznes  globalnie? Jakie możliwości dają ogólnodostępne narzędzia Google? Jakie Jak wykorzystać bezpłatne narzędzia wspierające procesy eksportowe? Dowiedz się więcej!INTERNETOWE REWOLUCJE - ŚNIADANIE BIZNESOWE   -   5 września 2019 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie

Czy zastanawialiście się:
 Jak wykorzystać bezpłatne narzędzia Google, aby osiągnąć eksportowe cele firmy?
 Jak przeprowadzić analizę potencjału eksportowego firmy?
 Jak zrozumieć potrzeby klientów i zoptymalizować kanały online na rynkach zagranicznych?

Na te pytania odpowiemy na kolejnym spotkaniu z cyklu Śniadanie biznesowe – Jak rozwinąć biznes  globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe, organizowanym w ramach projektu Google Internetowe Rewolucje. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 5 września 2019 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie. Warsztat poprowadzi Pani Wiola Magdziarz - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Miłośniczka nowych mediów i marketingu online. Jej specjalizacją są social media i kampanie AdWords. Doradca do spraw marketingu online i eksportu w projekcie Google Internetowe Rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom rozwijać swój biznes w internecie w Polsce i za granicą.
Udział bezpłatny.  Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego do dnia  2 września 2019 r. Program i formularz zgłoszeniowy.

 

WEBINARIUM POŚWIĘCONE AMERYKAŃSKIM PRZEPISOM PRAWA DLA FIRM PLANUJĄCYCH EKSPANSJĘ USA, 5 września o godzinie 15


Webinarium rozpoczyna cykl comiesięcznych szkoleń – Akademia PAIH – dedykowanych wszystkim, którzy chcieliby rozpocząć eksport lub założyć firmę w USA. Jednym z najczęstszych wyzwań dla polskich przedsiębiorców planujących wejść na tutejszy rynek są trudności w zrozumieniu amerykańskich przepisów prawa. System prawny USA należy do jednego z najbardziej zróżnicowanych i bez jego zrozumienia i właściwej interpretacji rozpoczęcie eksportu lub jakiejkolwiek innej działalności gospodarczej jest bardzo ryzykowne.

W trakcie webinarium 5 września zostaną omówione aspekty prawne, istotne z punktu widzenia planowania ekspansji na rynek USA oraz najważniejsze zagadnienia, które należy mieć na uwadze sporządzając strategię wejścia. Po prezentacji będzie również możliwość zadawania pytań. Webinarium będzie prowadzone w języku polskim przez lokalnego prawnika doświadczonego w pracy z polskimi firmami. Rejestracji można dokonać pod poniższym linkiem:
https://zoom.us/webinar/register/WN_UNFSkxhgSh60BN-5xFPWeQ. Więcej informacji na stronie www.paih.gov.pl

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję