Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczyna rekrutację na misję gospodarczą do Chin!

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zapraszamy na misję biznesową do Chin. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania firmy i jej produktów. Targi China-CEEC Investment and Trade Expo 2018 odbywające się w dniach 7-11 czerwca 2018, to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej. Obecność handlowców, agentów, importerów, przedstawicieli chińskich sieci dystrybucji daje możliwość zbudowania pierwszych kontaktów z przedsiębiorcami z Państwa Środka.

Ponadto oferujemy bezpośrednie spotkania biznesowe, przygotowane na podstawie profilu firmy oraz Państwa oczekiwań. Targi odbywają się w tętniącym życiem portowym mieście, którego mieszkańcy reprezentują jeden z najwyższych poziomów zamożności w Chinach, co z pewnością wpływa na zwiększenie zainteresowania produktami importowanymi. Szczególnie zapraszamy przedstawicieli takich branż, jak spożywcza, kosmetyczna, nowoczesne wzornictwo wyrobów rynkowych (szkło, kryształ itp.), towary konsumpcyjne codziennego użytku, dzieła sztuki, biżuteria, upominki i gadżety, produkty ochrony zdrowia, artykuły gospodarstwa domowego, itp.

Dla wybranych przedsiębiorstw Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje:
- bezpłatną powierzchnię targową dla polskich firm w ramach polskiego stoiska narodowego (ok. 9 m2/firmę)
- rabaty w hotelach na miejscu w Ningbo - hotele 3, 4, 5 - gwiazdkowe w cenie 320-550 RMB/dobę hotelową (ok. 40-70 EUR);
- obsługę logistyczną - bezpłatny transport z Szanghaju do Ningbo (pod warunkiem skorzystania ze zorganizowanego transportu) oraz transport pomiędzy hotelem a kompleksem targowym w Ningbo;
- udział w wydarzeniach organizowanych w czasie targów;
- dedykowane spotkania B2B w Ningbo i Szanghaju;
- bezpłatne usługi tłumacza angielsko-chińskiego dla każdej firmy;
- uproszczone procedury odprawy towarów
- bezpłatny transport towarów (na terytorium Chin) pod warunkiem dostarczenia próbek do 20 maja 2018 r. do portu Ningbo Chiny;
- pomoc przy przygotowaniu Państwa wizyty;
- wsparcie pracowników Agencji podczas misji;
- zabudowę stoiska - koszt 3 500 PLN (netto).

Organizatorzy targów przewidują szereg wydarzeń towarzyszących, o których przeczytają Państwo na stronie PAIH.

Rekrutacją eksporterów i zgłoszeniami do udziału w ekspozycji zajmuje się Polska Agencja Inwestycji i Handlu, która służy także szeregiem praktycznych uwag i wskazówek związanych z przygotowaniem się do tej imprezy (w tym ważne formalności dotyczące dostaw próbek towarów, aranżacji stoisk itp.)

Zgłoszenia należy składać do 20 kwietnia 2018 roku poprzez formularz elektroniczny pod adresem: www.gochina.gov.pl/Ningbo_2018
Warunkiem udziału w misji gospodarczej będzie podpisanie umowy uczestnictwa oraz wpłata kosztów związanych z zabudową stoiska, w terminie 15 maja 2018 r.

Liczba bezpłatnych stoisk jest ograniczona, prosimy o szybką rejestrację.
W ramach organizacji misji gospodarczej Polską Agencję Inwestycji i Handlu wspiera Zagraniczne Biuro Handlowe w Szanghaju.

Czytaj więcej....

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję