Program Partnerski EXPO 2020 w Dubaju

Ruszyła II edycja Programu Partnerskiego towarzyszącego udziałowi Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju! Konkurs potrwa do 6 grudnia 2019 r.
Program partnerstwa komercyjnego dla firm prywatnych powstał z myślą o firmach, które w szczególny sposób chciałyby włączyć się w udział Polski w EXPO 2020 w Dubaju. Program obejmuje ofertę sponsoringu elementów ekspozycji oraz wyposażenia Pawilonu Polski, a także wydarzeń towarzyszących. Nabór do Programu ma formułę konkursu. Pierwszy konkurs zakończył się w grudniu 2018 roku, a w jego efekcie udało się nawiązać komercyjną współprace z ponad 40 firmami, które będą współtworzyć udział Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020.

II edycja Programu Partnerskiego przewiduje cztery kategorie Partnerstwa:

1. Wyposażenie Pawilonu, w tym pomieszczeń biurowych oraz części gastronomicznej.
2. Wydarzenia towarzyszące.
3. Wydarzenia towarzyszące branżowe.
4. Partnerstwo specjalne.Szczegółowe informacje, wykaz elementów wyposażenia Pawilonu Polski oraz Regulamin Programu Partnerskiego znajdą Państwo na stronie: https://expo.gov.pl/program-partnerski-ii-edycja-67 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję