„Design to dobre dla MŚP” - Twoja szansa na rozwój!

Trwa nabór do unijnego projektu skierowanego do producentów mebli. Rekrutacja trwa tylko do 30 sierpnia 2018. Kto może wziąć udział w projekcie? Jakie warunki musi spełnić? Dowiesz się czytając ten artykuł.  Składając  aplikuję do unijnego projektu ,,Design to dobre dla MSP” możesz pracować z najlepszymi.

 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?
Producent mebli (według pkd), który zajmuje się seryjną produkcją mebli, a do dnia zawarcia umowy ze Stowarzyszeniem nie zatrudniał oraz nie korzystał wcześniej z usług profesjonalnych projektantów mebli, nie wyprodukował kolekcji mebli stworzonej przez profesjonalnego projektanta oraz posiada własne zaplecze produkcyjne i możliwości wdrożeniowe nowego wzoru.
Aplikując do unijnego projektu ,,Design to dobre dla MSP” możesz pracować z najlepszymi ekspertami m.in. od trendów, design menagerami, projektantami marki, a także nagradzanymi projektantami produktu, takimi, jak.: Agata Kulig Pomorska, Zofia Strumiłło-Sukiennik, Anna Łoskiewicz, Magdalena Kasprzyca, Szymon Hanczar.

Przedsiębiorcy w ramach projektu „Design to dobre dla MŚP” otrzymają m.in.
Opracowanie nowej kolekcji mebli, od 4 do 6 brył, w tym:
•    Analizę potencjału wzorniczego przedsiębiorstwa, ocenę aktualnego stanu wykorzystania wzornictwa przez przedsiębiorcę oraz ocenę sytuacji rynkowej przedsiębiorcy.
Wsparcie komunikacyjne i marketingowe, w tym:
•    Opracowanie strategii komunikacji powstałej kolekcji mebli.
•    Opracowanie identyfikacji wizualnej nowej marki produktów (branding nowej marki, zmiany w dotychczasowej identyfikacji firmy, zmiany na stronie www) oraz materiałów wspierających sprzedaż np.: katalogu nowych produktów.
•    Profesjonalną sesję zdjęciową, materiały filmowe.
Zapewnienie udziału przedsiębiorców w targach branżowych, w tym:
•    Rezerwację oraz wykupienie powierzchni wystawienniczej.
•    Udział w międzynarodowych targach Maison et Objet, Paris, IX.2019, jednym z największych targów branżowych w dziedzinie wystroju wnętrz, na którym planowanych jest 100.000 odwiedzających.
•    Udział w międzynarodowych targach Wnętrz Warsaw Home Expo Warszawa - Nadarzyn, X.2019, to obecnie największe targi wnętrzarskie w Polsce.
•    Koszt udziału ( przelotów, noclegów) dwóch reprezentantów firmy w targach.

Z rekrutacji zostanie wyłonionych tylko 10 producentów mebli, których udział w inicjatywie będzie dofinansowany do 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Inteligentny Rozwój.  

 

Pomoc de minimis: to 158 355 zł.

Niecałe 28 000 zł, czyli 15% pokrywa przedsiębiorca, kwota ta jest rozłożona na 3 transze.

Dokumenty aplikacyjne do pobrania:  TUTAJ...

Masz pytanie? Pisz na adres: designtodobre@wpwim.pl lub m.ploska@wpwim.pl

Skontaktuj się z nami telefonicznie: + 48 735 389 215, 888 702 880


Informacje o projekcie w pigułce - znajdziesz TUTAJ...Projekt „Design to dobre dla MŚP (...)” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Całkowita wartość projektu to prawie 2,5 mln złotych.

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję