"Żagle Warmii i Mazur" czyli Przedsiębiorco CAŁA NAPRZÓD!

Nagroda „Żagle Warmii i Mazur” przyznawana przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.  Głównym celem Konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów oraz usług w regionie. Komitet  konkursowy, spośród zgłoszonych firm wyłania te podmioty, które wyróżniają się na tle innych na terenie Warmii i Mazur. Ponadto Laureaci i podmioty wyróżnione w Konkursie mogą liczyć na dodatkową promocję nie tylko na rynku regionalnym ale także krajowym i międzynarodowym.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w misjach przyjazdowych.

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego informuje, że w terminie od 1 października do 30 listopada 2018 roku w Olsztynie, zostaną zorganizowane 2 misje przyjazdowe dla przedsiębiorców z Austrii i Niemiec, w ramach realizacji projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2017+”.

Czytaj więcej

Rozpoczął się nabór do "Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości"


To już XVIII edycja konkursu, która  jest regionalną edycją Polskiej Nagrody Jakości (WMNJ) konkursu, który  organizowany jest  przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie  już od ponad 20 lat.  Nagrody w WMNJ, w postaci statuetek i wyróżnień, przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które wdrażając zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.

Czytaj więcej

Zdobądź Laur "Najlepszego Produktu lub Usługi Warmii i Mazur.

Zapraszamy do składania wniosków i wzięcia udziału w konkursie "Żagle Warmii i Mazur" w kategorii "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur". Termin składania wniosków upływa 19.09.2018 r.  Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług konsumpcyjnych z regionu Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym i a granicą.

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję