Poznaj rozwiązania jakie daje technologia Blockchain

Dzisiaj dużo się mówi o Internecie Rzeczy (IoT)., technologii Blockchain, SmartCity, 5G itd. Aby w pełni wykorzystać obecne możliwości związane z transformacją Przemysłu 4.0 niezbędne są aktywne działania w zakresie profilowania, specjalizacji i integracji polskiego przemysłu cyfrowego w sposób odpowiadający jego możliwościom i aspiracjom. Sektor cyfrowy ma coraz większy wpływ na innowacyjność całego przemysłu i infrastruktury. Staje się kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność oraz wzrost gospodarczy.
Czytaj więcej

Warsztaty i konsultacje indywidualne dla przedsiębiorców, 05.03.2019 r., Olsztyn

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają na warsztaty „NCBR dla firm – wsparcie przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w 2019 r.”, które odbędą się 05.03.2019 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91A.

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję