Zaproszenie na Konferencję

„Przemysł drzewno-meblarski na Warmii i Mazurach - perspektywy inteligentnej specjalizacji” to nazwa wydarzenia skierowanego do szeroko rozumianej branży związanej z produkcją i przetwórstwem drewna ze szczególnym uwzględnieniem meblarstwa. Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.  

Czytaj więcej

"Żagle Warmii i Mazur 2018" Statuetki wręczone!

Takich firm trzeba nam w regionie. Innowacyjnych, nowoczesnych. Dzięki nim rośnie gospodarka Warmii i Mazur, która decyduje o sile regionu. O tym, jak żyje się mieszkańcom. W poniedziałek 15 października  poznaliśmy laureatów prestiżowej nagrody marszałka województwa „Żagle Warmii i Mazur”.

Czytaj więcej

Warmia i Mazury meblarską potęgą są i basta!

W poniedziałek, 29 października br. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie przedstawiciele firm związanych z produkcją i przetwórstwem drewna, a przeze wszystkim meblarstwa, spotkali się na konferencji pn.: „Przemysł drzewno-meblarski na Warmii i Mazurach – perspektywy inteligentnej specjalizacji”.

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję