„Technologie IT w zintegrowanym innowacyjnym rozwoju inteligentnego miasta (Smart City)”

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję pn.:

„Technologie IT w zintegrowanym innowacyjnym rozwoju inteligentnego miasta (Smart City)”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w Olsztynie, w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, u. Władysława Trylińskiego 2, budynek BK, sala15A. Wydarzenie  jest skierowane do firm sektora IT, ze szczególnym uwzględnieniem IoT, jednostek komunalnych gmin i włodarzy miast regionu, potencjalnych użytkowników nowoczesnych technologii, a także instytucji otoczenia biznesu. W programie przewidujemy wystąpienia przedstawicieli firm szwedzkich, austriackich oraz polskich, które zaprezentują metody zarządzania różnymi obszarami życia miast przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych. W przypadku zainteresowania prosimy o zarejestrowanie się na stronie smartcity@promotion.net.pl, wraz z imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz danymi firmy, w terminie do 24 kwietnia br.

Liczba uczestników konferencji jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń i potwierdzenie ze strony organizatora.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zobacz agendę spotkania TUTAJ...

 

Wydarzenie  realizowane jest w ramach projektu pn. „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2017+”, Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa 1 Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur, działanie 1.4 Nowe modele biznesowe i ekspansja, poddziałanie 1.4.1 Promocja gospodarcza regionu.

Targi odpowiedzialnego biznesu. Wstęp wolny.

Firmy zaangażowane społecznie, eksperci i praktycy odpowiedzialnego biznesu, prezentacje programów i projektów, przestrzeń do networkingu i wymiany wiedzy, liczne atrakcje i inspiracje będą czekać na zwiedzających Targi CSR. Organizatorzy zapraszają 12 kwietnia br. na Stadion PGE Narodowy w Warszawie. Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny.

Czytaj więcej

„Czas na Warmię i Mazury. Czas na Olsztyn” – stolica Warmii i Mazur kolebką innowacji.

Gdzie szukać idealnych miejsc do rozwoju biznesu? Czy warto przyjrzeć się bliżej nieoczywistym lokalizacjom, które skrywają duży potencjał? Na ile rynek olsztyński może okazać się miejscem poszukiwanym przez strategów odpowiedzialnych za działalność operacyjną korporacji, między innymi z sektora outsourcingu usług i procesów biznesowych? Na te pytania starali się odpowiedzieć organizatorzy konferencji pt. "Czas na Warmię i Mazury. Czas na Olsztyn".

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję