Poznaj rozwiązania jakie daje technologia Blockchain

Dzisiaj dużo się mówi o Internecie Rzeczy (IoT)., technologii Blockchain, SmartCity, 5G itd. Aby w pełni wykorzystać obecne możliwości związane z transformacją Przemysłu 4.0 niezbędne są aktywne działania w zakresie profilowania, specjalizacji i integracji polskiego przemysłu cyfrowego w sposób odpowiadający jego możliwościom i aspiracjom. Sektor cyfrowy ma coraz większy wpływ na innowacyjność całego przemysłu i infrastruktury. Staje się kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność oraz wzrost gospodarczy.
Czytaj więcej

Wykorzystaj potencjał pracowników z Akademią Menedżera Innowacji

Jesteś właścicielem firmy? Szukasz sposobu na wdrożenie innowacji, ale nie masz wiedzy i doświadczenia jak to zrobić? Dołącz do pierwszego w Polsce autorskiego programu szkoleniowo-doradczego Akademia Menadżera Innowacji (AMI) i dowiedz się jak skutecznie wprowadzać innowacje w przedsiębiorstwie. Nie czekaj, zgłoś się. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej

Trwa nabór wniosków w konkursie "Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS", edycja 2019

Zapraszamy do składania wniosków do udziału w konkursie "Żagle Warmii i Mazur" w kategorii "Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss". Inicjatywa skierowana jest do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy wdrażają działa pro-pracownicze, wspierają społeczność lokalną, dbają o środowisko naturalne, szanują klientów, dostawców, podwykonawców i kooperatorów.

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję