Zaproszenie na Galę konkursu "Żagle Warmii i Mazur"

Tegoroczna edycja Konkursu "Żagle Warmii i Mazur" dobiega już końca. Do udziału w konkursie zgłosiło się prawie 100 firm.  Komitety Konkursowe, które we wrześniu dokonają wyłonienia Laureatów, nie będą miały łatwego zadania. Każdy ze zgłoszonych wniosków to przecież ogromna praca ludzi, którzy tworzą swoje firmy każdego dnia od wielu lat. Ogromnym zaszczytem jest móc nagrodzić choćby kilka z nich. Uroczyste wręczenie statuetek i wyróżnień w Konkursie odbędzie się na uroczystej Gali 11.10.2019 r. w Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Laureaci zostaną uhonorowani w następujących kategoriach:

Czytaj więcej

Żagle Warmii i Mazur rozdane!

W piątek, 11.10 podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Wśród zwycięzców sami energiczni przedsiębiorcy, ale — co cieszy — sporo firm, którymi od lat dziarsko kierują kobiety.
Do tegorocznej edycji konkursu „Żagle Warmii i Mazur” 2019 zgłosiło się prawie 100 firm z naszego regionu. Kapituły konkursowe mały zatem twardy orzech do zgryzienia: która z tych firm w sposób szczególny przyczynia się do rozwoju i promocji Warmii i Mazur?

Czytaj więcej

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Więcej znajdziesz tutaj.

  
Akceptuję