O potencjale inwestycyjnym oraz możliwościach eksportowych naszych produktów do Szwecji oraz Finlandii powiemy na konferencji „Otwarci na Skandynawię”. 14 września w Elblągu m.in. lokalni biznesmeni oraz samorządowcy będą wytyczać nowe kierunki współpracy gospodarczej między Warmią i Mazurami a Skandynawią.


Wydarzenie skierowane jest nie tylko do przedsiębiorców czy przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu z Warmii i Mazur. Udział w konferencji zapowiedzieli także reprezentanci ambasad oraz firm z Finlandii i Szwecji, którzy są zainteresowani nawiązaniem współpracy gospodarczej na terenie województwa. Są to przede wszystkim przedstawiciele branż: budowlanej, IT, metalowej oraz tekstylnej.


- Konferencja ta będzie doskonałą okazją nie tylko do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami ze Skandynawii czy wymiany doświadczeń. Wyjątkowo cennym elementem będą także warsztaty poświęcone polskiej i skandynawskiej kulturze biznesowej – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. - Zaplanowano m.in. panel dyskusyjny dotyczący możliwości poszerzenia współpracy gospodarczej pomiędzy Skandynawią a Warmią i Mazurami, wynikający w dużej mierze ze zmian infrastrukturalnych w regionie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i podpisany przesłać w formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 89 512 51 79.


Więcej informacji pod numerem telefonu 89 512 51 72, 89 512 51 90.


Pobierz formularz: TUTAJ
Pobierz program konferencji: TUTAJ

 

 

 

 ORGANIZATOR:  WSPÓŁORGANIZATOR:
   
 Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego  Gmina Miasto Elbląg

 

 

partnerzy

 LogoUE