Konferencja „Nowe technologie i usługi IT dla sektora publicznego – dobre przykłady, nowoczesne rozwiązania” odbędzie się 20 czerwca 2017 roku w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Wydarzenie skierowane jest do wójtów, burmistrzów, prezydentów miast oraz przedstawicieli spółek komunalnych.

Czytaj więcej...

Okazją do dyskusji przedstawicieli z tej branży była konferencja „Ekonomia wody na Warmii i Mazurach. Kadry dla branży jachtowej – perspektywy inteligentnej specjalizacji”, która odbyła się 26 maja w Iławie.

Według przyjętej strategii rozwoju społeczno-gospodarczego województwa warmińsko-mazurskiego do roku 2025 trzy przyjęte do realizacji inteligentne specjalizacje regionu to ekonomia wody, drewno i meblarstwo oraz żywność wysokiej jakości.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE INFORMACYJNE ZWIĄZANE Z NABOREM W RAMACH DZIAŁANIA 1.2. INTERNACJONALIZACJA MŚP PROGRAMU OPERACYJNEGO POLSKA WSCHODNIA (POPW) ODBĘDZIE SIĘ 24 MAJA 2017 W OLSZTYNIE.

Wsparcie finansowe można pozyskać na przygotowanie do wejścia na nowe rynki zagraniczne; na przygotowanie do wdrożenia nowego modelu biznesowego który pozwoli rozwinąć działalność na zagranicznych rynkach.

Czytaj więcej...

Konferencja „Ekonomia wody na Warmii i Mazurach. Kadry dla branży jachtowej – perspektywy inteligentnej specjalizacji” odbędzie się 26 maja 2017 roku w Iławie w hotelu Port 110 nad Jeziorakiem. Organizatorem wydarzenia jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Województwo warmińsko-mazurskie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym regionów Polski. Zgodnie z hasłem promującym region: „Zdrowe życie, czysty zysk” Warmia i Mazury przyciągają nie tylko turystów, ale również przedsiębiorców. Ze względu na wyjątkowe połączenie atutów przyrodniczych i zachęt inwestycyjnych region daje możliwość jednoczesnej satysfakcji z jakości życia i rozwoju kariery zawodowej. Sukcesywnie przybywa firm, które to doceniają i podejmują decyzję o zainwestowaniu swojego kapitału.

Czytaj więcej...

Warsztaty "INFO-DAY - instrumenty finansowe programów Unii Europejskiej" odbędzie się 5 czerwca 2017 roku w Centrum Wdrażania i Pormocji Innowacji w Olsztynie. 

W trakcie seminarium eksperci zaprezentują Państwu szeroki zakres programów i instrumentów finansowych Unii Europejskiej dedykowanych sektorowi MŚP.

Czytaj więcej...